Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Krzanowicach odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nieszpory o godz. 15.00. Dziś kończy się okres wielkanocny.

2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła ? drugi dzień Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 17.00 w kościele parafialnym i o 18.30 u św. Anny. W Kamieniu Śl. o godz. 10.00 Dzień Modlitw Rolników. Na Górze św. Anny pielgrzymka Tercjarzy św. Franciszka.

3. W środę Msza św. szkolna o godz. 17.00.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej próba chóru.

5. W przyszłą niedziele przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Przed kościołem po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. W Świerklach o godz. 15.00 nabożeństwo fatimskie.

6. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na pokrycie kosztów impregnacji dachu kościoła św. Anny (koszt 14 tyś.).  Parafianom z Krzanowic dziękujemy za przygotowanie odpustu, a rodzinom z Czarnowąs za posprzątanie kościoła. W sobotę do sprzątania prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Nowej.

7. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

Pon. /17.00/ – bł. Marii Merkert (M. Baron), 18.30 – MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/, Wt /18.00/ ? MB z Lourdes /A. Kotula/, Śr. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk), Czw. ? MB Częstochowskiej (M. Lisowska), Pt. ? św. Rocha (E. Matyszok).

image_print