Niedziela IV Wielkanocna

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Nabożeństwo majowe w intencji powołań do służby w Kościele o 15.00. W Świerklach pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie o 15.00.

2. W poniedziałek czcimy św. Andrzeja Bobolę, a w sobotę św. Jana Nepomucena. Naboż. majowe po wieczornej Mszy św., a w sobotę po Mszy św. porannej.

3. W środę Msza św. szkolna z nabożeństwem majowym o 17.00. Po Mszy św. w środę i czwartek próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

4. W piątek po nabożeństwie majowym próba chóru.

5. W przyszłą niedzielę w Borkach odpust ku czci św. Jana Nepomucena. W sobotę o 19.00 nieszpory odpustowe z okazją do spowiedzi. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną w niedzielę o 11.00.

6. Zap. przedślubne (I): Waldemar Leja z Czarnowąs i Agnieszka Biernacka z Czarnowąs; (II): Michał Balcer z Czarnowąs i Katarzyna Gerlic z Kluczborka, Rafał Kalina z Krzanowic i Daria Moch z Rzędowa.

7. Do wieczności odszedł śp. Józef Psyk ? l. 83. Wieczny odpoczynek…

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów nowego ołtarza ku czci Matki Bożej Fatimskiej i bł. Jana Pawła II w kościele św. Anny. Rodzinom z Wróblina dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Kośnego.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż: Pn. ? Ducha Świętego (E. Piontek), Wt. ? bł. Czesława (P. Cebulla), Śr. ? MB Pocieszenia (G. Kinder), Czw. ? św. Józefa (M. Gallus), Pt. ? św. Elżbiety (O. Knietsch).

10. Dziękujemy Bogu i wszystkim ludziom, którzy pomogli nam pięknie przeżyć nasz II Parafialny Festyn Rodzinny. Zdjęcia z Ojcem świętym z Festynu można odebrać w zakrystii.

11. W następną niedzielę 22 maja w Dobrzeniu Wlk. o 17.00 odbędzie się I Parada Orkiestr Dętych. Przemarsz orkiestr od GOK do Urzędu Gminy.

image_print