Niedziela III Wielkanocna

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna, która jest Niedzielą Biblijną. Nabożeństwo majowe o 15.00. Po nabożeństwie zapraszamy na II Parafialny Festyn Rodzinny.

2. Majowe nabożeństwa w tygodniu po wieczornej Mszy św. (we wtorek u św. Anny), a w sobotę po Mszy św. porannej.

3. W środę Msza szkolna z nabożeństwem majowym o 17.00. Po Mszy próba dzieci obchodzących I rocznicę I Komunii św. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci, rodziców, w sobotę o 17.30. W niedzielę o 9.30 Msza św. w int. tych dzieci i ich rodziców.

4. W czwartek na Mszę św. i nabożeństwo majowe o 18.00 i na spotkanie w salce Betania przed pielgrzymką do Italii zapraszamy wszystkich uczestników.

5. W sobotę o 15.00 odprawiona zostanie Msza św. z okazji 65-lecia istnienia klubu sportowego ?Swornica? Czarnowąsy.

6. W niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. W kościele św. Anny o 11.00 dodatkowa Msza św. w int. oddalenia klęski powodzi ofiarowana przez Stowarzyszenie Nasze Czarnowąsy.

7. Zap. przedślubne (I): Michał Balcer z Czarnowąs i Katarzyna Gerlic z Kluczborka, Rafał Kalina z Krzanowic i Daria Moch z Rzędowa.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu. Specjalne podziękowanie tym wszystkim, którzy w czwartek przybyli do kościoła św. Anny, by podziękować za dar bł. Jana Pawła II. Został poświęcony nowy ołtarz ku czci Matki Boskiej Fatimskiej i błog. Jana Pawła II. Dziękujemy ks. Infułatowi Prof. Kazimierzowi Doli za Słowo Boże i za poświęcenie ołtarza. Całkowity koszt tego ołtarza wyniósł 14 tyś. zł. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na ten cel. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 do sprzątania prosimy rodziny z Wróblina z ul. Gawędy.

9. Plan różańca przed wieczornymi Mszami wg Róż: Pn. ? św. Barbary (M. Panusch), Wt. ? św. Anny (T. Matyszok), Śr. ? Niepokal. Poczęcia NMP (O. Hanusik) i MB Królowej Aniołów (U. Czok), Czw. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk), Pt. ? św. Faustyny (M. Przywara).

10. Za tydzień w Świerklach nabożeństwo fatimskie o g. 15.00.

image_print