II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Kazania pasyjne głosić będzie Ks. Prałat Gerard Kałuża. Szafarze zaniosą dzisiaj Komunię św. od 9.30.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej, w salce Betania, pierwsze spotkanie osób, które zapisały się do Bractwa św. Rity. Osoby, które pragną wstąpić do nowego Bractwa niech przyjdą na nasze pierwsze spotkanie.

3. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o godz. 17.00.

4. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ? Dzień Świętości Życia. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, by podziękować za dar życia. Będziemy się też modlić z małżonkami, którzy żarliwie proszą o dar życia, o własne dzieci. Po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę św. i Drogę Krzyżową zapraszamy młodzież i kandydatów do bierzmowania. Po Drodze Krzyżowej próba chóru.

5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na budowę obiektów kościelnych i konserwację zabytków w naszej diecezji. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Japonii.

6. Sakrament chrztu św. przyjęła Helena Sobek. Zapowiedź przedślubna (I): Rafał Kochanek z Folwarku i Alicja Styra z Krzanowic.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za złożone przed kościołem ofiary na Misyjne Dzieło Pomocy ?Ad Gentes?. Młodzieży dziękujemy za udział w Dekanalnym Spotkaniu, a rodzinom z Czarnowąs za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania prosimy rodziny z Wróblina z ul. Gawędy.

8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk)
  • Wt. ? MB Pocieszenia (G. Kinder)
  • Śr. ? św. Jacka (D. Cebulla)
  • Czw. ? MB Częstochowskiej (M. Lisowska)
  • Pt. ? MB z Lourdes (A. Kotula)
image_print