Niedziela VIII Zwykła

1. Dzisiaj VIII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o g. 15.00.

2. W środę Msza święta szkolna o g. 17.00. Od 16.00 spowiedź św. dla dzieci i gimnazjalistów. Zapytajmy dziecko kiedy było ostatni raz u spowiedzi świętej. Zdarza się, że dzieci ten ważny sakrament bardzo zaniedbują i przystępują do Komunii św. kilka miesięcy bez spowiedzi.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od g. 8.00 odwiedziny chorych.

4. W piątek Msza św. dla młodzieży o g. 17.00 oraz okazja do spowiedzi świętej, od 16.30. Bardzo prosimy o obecność na tej Mszy św. wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po Mszy w piątek próba chóru.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się dni Adoracji Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem. Plan adoracji w niedzielę: 12.00 ? Siostry zakonne, 13.00 ?  Borki i Krzanowice, 14.00 ? Wróblin, 15.00 ? Czarnowąsy, 15.45 ? zakończenie adoracji. Kolekta będzie przeznaczona na potrzeby WSD i Kurii w Opolu.

6. Już dzisiaj informujemy, że od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu, czyli od 9 do 13 marca będzie w naszej parafii Odnowienie Misji Świętych. Już teraz zaplanujmy sobie czas, by móc w tych rekolekcjach czynnie uczestniczyć.

7. Do wieczności odszedł sp. Eugeniusz Flak ? l. 76 oraz Zdzisław Sais ? l. 64. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, rodzinom z Czarnowąs za posprzątanie kościoła. W sobotę o g. 9.00 prosimy rodziny z Wróblina z ul. Gawędy.

9. Plan modlitwy różańcowej:

  • Pon ? Zwiastowania NMP /K. Świerc/
  • Wt ? św. Antoniego /H. Firlus/
  • Śr ? św. Jadwigi /E. Fila/
  • Czw ? św. Anny /T. Matyszok/
  • Pt ? św. Barbary /M. Panusch/ 
image_print