Niedziela II Zwykła

1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 15.00 w int. jedności wszystkich chrześcijan.

2. W tygodniu Msze św. będą tylko rano o 7.00, w sobotę też o 18.00.

3. W piątek przypada Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Niech to będą dni naszej wdzięczności dla wszystkich Babć i Dziadków. Pamiętajmy również w modlitwach zarówno o żyjących jak i zmarłych Babciach i Dziadkach.

4. W niedzielę w naszej parafii będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy się modlić za poległych, zamordowanych i zaginionych parafian, a także chcemy wynagrodzić Panu Bogu za zbezczeszczenie naszej świątyni podczas wojny. Serdecznie zapraszamy do udziału w godzinach adoracyjnych wg następującego planu:

12.00 ? Siostry Zakonne

13.00 ? Wróblin

14.00 ? Borki i Krzanowice

15.00 ? Czarnowąsy

15.45 ? Zakończenie adoracji

16.00 ? Msza św.

5. Sakrament chrztu św. przyjął Mateusz Misch. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w wychowaniu tego dziecka.

6. Zap. przedślubna (I): Piotr Leja z Czarnowąs i Agnieszka Kaleta z Kędzierzyna-Koźla.

7. Plan kolędy w tym tygodniu jest następujący:

Pon. ? ul. Krzyżowa, Zielona, Kośnego, Kopernika, Złota.

Wt. ? ul. Polna.

Śr. ? ul. Kani.

Czw. ? ul. Kasprowicza, 1-go Maja, Reymonta, Matejki.

Pt. ? ul. Stawowa , Górna, Dolna, Zamoyskiego, Kasztanowa, Mikołaja, Tuwima.

Sob. ? ul. Basztowa, Dworcowa, Pl. Klasztorny.

Rozpoczęcie kolędy o g. 15.00, w sobotę g. 11.00. W niedzielę od godz. 14.00 kolęda na życzenie dla rodzin, które do piątku zgłoszą taki zamiar w zakrystii.

8. W dzisiejszym Liście Parafialnym na ostatniej stronie zamieszczony jest plan tegorocznych parafialnych Uroczystości.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za składane ofiary kolędowe. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania prosimy rodziny z Wróblina z ul. Sobieskiego, ul. Mikołaja i z ul. Warsztatowej.

image_print