Niedziela XXIX Zwykła

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. W Świerklach ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o g. 15.00. W naszym kościele również o g. 15.00 nabożeństwo różańcowe.

2. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza ? ewangelisty.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.30 (we wtorek u św. Anny) wg planu zamieszczonego na ostatniej stronie listu.

4. W środę Msza św. szkolna z różańcem o g. 17.00. Również w środę w Chróścicach o g. 17.30 różaniec, a po nim spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas naszego dekanatu.

5. W piątek o g. 18.00 Msza święta dla młodzieży. Po wieczornej Mszy św. próba chóru, a w Chróścicach o g. 19.00 Dekanalne Spotkanie Młodzieży.

6. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Kolekta będzie na misje. Natomiast przed kościołem zbiórka na opał dla Karmelu w Krakowie, dla Karmelitanek Bosych.

7. Sakrament chrztu św. przyjęli: Paweł Matyszok, Michał Miś i Bartosz Gołębiowski. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w wychowaniu tych dzieci.

8. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Dekanalne na 2011 rok w cenie 5zł.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii. Serdeczne podziękowanie składamy za liczny udział w ubiegłą niedzielę w popołudniowej Mszy św. u św. Anny. Rodzinom z Krzanowic dziękujemy za posprzątanie kościoła, a w sobotę o g. 8.00 prosimy rodzinom z Wróblina z ul. Sobieskiego.

image_print