Niedziela XXVI Zwykła

1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o g. 15.00.

2. W środę Msza św. szkolna o g. 17.00. Od 16.00 miesięczna spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów. W tym dniu czcimy św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Msza św. Miesięczne odwiedziny chorych w piątek od 8.00.

4. W piątek pierwsze nabożeństwo różańcowe o g. 17.30. Nabożeństwa różańcowe będą od poniedziałku do soboty o g. 17.30 a w niedzielę o g. 15.00. We wtorek różaniec i Msza św. będzie w kościele św. Anny. Na różaniec i pierwszopiątkową Mszę św. zapraszamy młodzież, a szczególnie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania. Od g. 17.00 będzie okazja do sakramentu pokuty. Po Mszy św. próba chóru.

5. W sobotę w Sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy Pielgrzymka Caritas diecezji opolskiej, a w Winowie Diecezjalny Dzień Skupienia Róż Różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami Dożynek będą parafianie z Krzanowic. Suma dożynkowa z dziękczynnym Te Deum o g. 9.30. Rozpoczęcie uroczystości przy Krzyżu (obok piekarni).

7. Za tydzień na Górze św. Anny Pielgrzymka Hodowców Gołębi.

8. Do wieczności odeszli: śp. Norbert Resel ? l. 56 i Mirosław Lis ? l. 64. Wie-czny odpoczynek racz im dać Panie.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii. Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dziękujemy za przybycie na pierwsze spotkanie. Rodzinom z Wróblina dziękujemy za posprzątanie kościoła, a w sobotę o g. 8.00 prosimy do sprzątania kościoła rodziny z Czarnowąs z ul. Jagiełły.

10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon ? św. Judyty (E. Liguda).
  • Wt. ? MB z Lourdes (A. Kotula).
  • Śr. ? św. Joanny Beretta Molla (U. Nowainska).
  • Cz. ? św. Kamila (E. Zdzuj).

11. Elkom informuje, że we wtorek będą zakłócenia w dostawie ogrzewania.

image_print