Niedziela XXV Zwykła

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła. W Świerklach o g. 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nieszporów.

2. W poniedziałek o g. 17.00 spotkanie wszystkich Tercjarzy św. Franciszka.

3. We wtorek czcimy św. Mateusza ? apostoła i ewangelistę. W środę Msza św. szkolna o g. 17.00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej o 18.40 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej, próba chóru o g. 19.30, a w Luboszycach o g. 20.00 dekanalne spotkanie młodzieży.

5. W sobotę o g. 9.00 spotkanie ministrantów, zaś o g. 10.00 spotkanie kandydatek na Marianki, a o g. 10.30 spotkanie wszystkich Marianek.

6. W przyszłą niedzielę odpust ku czci świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w parafii Siołkowice.

7. Spotkania w grupach dla kandydatów do bierzmowania po Mszach św. wieczornych w poniedziałek o g. 18.30, środa g. 18.00 i czwartek o g. 18.30.

8. Sakrament chrztu św. przyjęła Lilianna Zawer. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.

9. Zapowiedzi przedślubne (II): Roman Wollny z Czarnowąs i Sabina Kluczny z Złotnik; Wojciech Holeksa z Czarnowąs i Aleksandra Gabryelska z Opolu.

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na budowę kościołów w naszej diecezji i jako jałmużnę postną z całego roku. Dziękujemy tegorocznym Jubilatom Małżeńskim za uczestnictwo w dziękczynnej Eucharystii w Opolu. Rodzinom z Krzanowic dziękujemy za posprzątanie kościoła, a w sobotę o g. 8.00 prosimy do sprzątania kościoła rodziny z Wróblina z ulicy Sobieskiego.

11. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon ? MB Nieustającej Pomocy (M. Czernia).
  • Wt. ? MB Fatimskiej (A. Gondro).
  • Śr. ? MB Pocieszenia (G. Kinder).
  • Cz. ? Zwiastowanie NMP (K. Świerc).
  • Pt. ? Wniebowzięcia NMP (G. Fack).
image_print