Niedziela XXI Zwykła

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła. Kościół św. Anny obchodzi III rocznicę konsekracji. Zapraszamy na uroczyste nieszpory kiermaszowe do kościoła św. Anny o g. 15.00.

2. We wtorek przypada święto św. Bartłomieja ? apostoła, w czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek czcimy św. Monikę, a w sobotę św. Augustyna ? biskupa i doktora Kościoła.

3. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody ku czci Aniołów Stróżów.

4. Chrzest św. przyjął Kamil Fronia. Niech Bóg błogosławi.

5. Zap. przedślubne I: Mateusz Piaskowski z Czarnowąs i Magdalena Mainka z Czarnowąs; Piotr Kotula z Czarnowąs i Ewa Wróbel z Opola.

6. Do wieczności odszedł Franciszek Kasperek, l. 70. Pokój jego duszy.

7. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii na obchody kalwaryjskie Podwyższenia Krzyża Świętego na Górę św. Anny w dniu 11. września.

8. Nasz parafialny ?Żniwniok? odbędzie się 3 października. Gospodarzami tegorocznych Dożynek będą mieszkańcy Krzanowic.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby parafii. Dziękujemy pielgrzymom , którzy kroczyli na Jasną Górę, za ich trud i modlitwę. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w miniony poniedziałek uczestniczyli u św. Anny w Mszy św. sprawowanej przez ks. Bpa Ordynariusza z ok. Dnia Energetyka. Niech św. Maksymilian wyprasza dla naszych rodzin wszelkie potrzebne łaski. Rodzinom z Krzanowic dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o g. 8.00 prosimy do sprzątania rodziny z Wróblina z ul. Wiankowej.

10. Plan modlitwy różańcowej:

  • Pon – św. Joanna Beretta Molla /U. Nowaińska/
  • Wt ? św. Monika /K. Niestrój/
  • Śr ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/
  • Czw ? MB Częstochowska /M. Lisowska/
  • Pt ? św. o. Pio /K. Rippel/
image_print