Niedziela XV Zwykła

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15.00. Od poniedziałku do środy Msze św. sprawowane będą tylko rano o godz. 7.00.

2. W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny obchody ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, a w Świerklach nabożeństwo fatimskie o godz. 15.00.

3. Sakrament chrztu św. przyjęła: Alicja Czok. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.

4. Zapowiedzi przedślubne (II): Bolisęga Maciej z Wróblina i Dorota Wilk z Łambinowic.

5. Do wieczności odeszli: s. Kornelia ? l. 72 i Henryk Kornek  – l. 76. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

6. W przedsionkach kościoła wyłożone są kartki na zalecki odpustowe. W intencji zalecanych zostanie odmówiona modlitwa różańcowa, odprawiona będzie Msza św. oraz nabożeństwo na cmentarzu w poniedziałek po odpuście.

Od piątku zaczynamy nowennę przed odpustem św. Anny.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, a parafianom z Krzanowic za przygotowanie swojego odpustu. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy do sprzątania kościoła rodziny z Borek z ul. Parkowej: Nr 7 ? Skowronek, Nr 5 ? Gonsior, Nr 4 ? Glid, i Nr 3 ? Zowada.

8. Bardzo dziękujemy paniom z naszego Zespołu Caritas za poświęcenie czasu na wydawanie pieniędzy powodzianom. Osoby wypisane na listach, które jeszcze nie odebrały swoich pieniędzy, będą mogły to uczynić w poniedziałek 19 lipca od godz. 15.00.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Cz. ? św. Faustyny (M. Przywara)
  • Pt. ? św. Norberta (H. Galus)
image_print