Niedziela XI Zwykła

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. W Świerklach o godz. 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nieszporów.

2. W środę Msza św. szkolna o godz. 17.00. Po Mszy św. próba chóru.

3. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP w Świerklach. Suma odpustowa o godz. 11.00. Z naszego kościoła wyruszy procesja do Świerkli o godz. 9.00. Zapraszamy do licznego udziału.

4. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

5. Sakrament chrztu św. przyjęli: Filip Kubis, Hanna i Zuzanna Musiał. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tych dzieci.

6. Zap. przedślubna (I): Jerzy Iwaniec z Bierawy i Magdalena Michala z Czarnowąs; Bartłomiej Legin z Czarnowąs i Sylwia Wlaźlak z Kiczkowa Małego; (II) Krzysztof Krawczyk z Czarnowąs i Justyna Bytomska z Markowic.

7. We wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 spotkanie pielgrzymów, którzy pielgrzymowali do La Salette i do Turynu (w salce Betania).

8. W czwartek o godz. 16.00 prosimy mieszkańców Czarnowąs do sprzątania cmentarza po budowie ogrodzenia. Prosimy przynieść ze sobą sprzęt (grabie, łopaty).

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za złożone przed kościołem ofiary na budowę kościoła w diecezji lwowskiej i za udział w procesjach Oktawy Bożego Ciała. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy do sprzątania kościoła rodziny z Borek z ul. Nowej: Nr 1a ? Zieleźny, Nr 5 ? Wróbel, Nr 6 ? Gabrielczyk, Nr 8 ? Gonsior i Nr 9 – Góra.

10. Zdjęcia z I. Komunii świętej można odbierać w zakładzie fotograficznym u Państwa Kałuża.

11. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon. ? Wniebowzięcia NMP (G. Fack).
  • Wt. ? MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel).
  • Śr. ? św. Kamila (E. Zdzuj).
  • Czw. ? św. Elżbiety (O. Knietsch).
  • Pt. ? MB Częstochowskiej (M. Lisowska).
image_print