Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Świerklach o g. 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nabożeństwa majowego.

2. Nabożeństwa majowe po wieczornej Mszy św., a w sobotę po Mszy porannej.

W środę Msza św. szkolna z nabożeństwem majowym o g. 17.00. Po nabożeństwie majowym o g. 17.45 próba dla dzieci pierwszokomunijnych.

3. W piątek św. Jana Nepomucena. Po nabożeństwie majowym próba chóru.

4. W sobotę o g. 9.00 w Dobrzeniu Wlk. dekanalne spotkanie LSO, a w katedrze w Opolu o g. 10.00 święcenia kapłańskie. Otoczmy modlitwą neoprezbiterów.

5. W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Borkach odpust ku czci św. Jana Nepomucena. W sobotę o g. 19.00 nieszpory odpustowe z ok. do spowiedzi. Po nieszporach spotkanie z piosenką przy ognisku. W niedzielę suma odpustowa o g. 11.00 z procesją eucharystyczną.

6. Sakrament chrztu św. przyjęli: Jan Barabasz i Anna Walczak. Prosimy o Boże błogosławieństwo dla rodziców i chrzestnych tych dzieci.

7. Zap. przedślubna (I): Robert Grzesik z Czarnowąs i Krystyna Kondziela z Wróblina.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii. Rodzinom z Borek dziękujemy za sprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Krzanowic z ul. Armii Ludowej: Nr 12 ? Sanojca, Nr 10 ? Punt, Nr 7 ? Słowik i Nr 6 – Duda.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon. ? św. Judy (E. Liguda).
  • Wt. ? św. Jacka (D. Cebulla).
  • Śr. ? św. Kamila (E. Zdzuj).
  • Czw. ? MB Pośredniczki Łask (J. Kijowska).
  • Pt. ? bł. Marii Merkert (M. Baron).
image_print