Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na nieszpory o g. 15.00 do kościoła św. Anny, gdzie znajduje się obraz Bożego Miłosierdzia.

2. Wczoraj 43 gimnazjalistów z naszej parafii otrzymało przez ręce Ks. Biskupa Andrzeja Czai sakrament bierzmowania. Dziękujemy im i ich rodzicom za świadectwo wiary. Niech Duch Święty otwiera was na miłość Bożą. Wszystkich bierzmowanych, ich rodziców i świadków zapraszamy na nabożeństwo z ks. Biskupem do kościoła św. Anny w czwartek na godz. 16.00,  po nabożeństwie okolicznościowe spotkanie w salce ?Betania?.

3. W czwartek o godz. 16.00 Ks. Biskup Ordynariusz pragnie odwiedzić nasz kościół św. Anny gdzie również odprawi nabożeństwo. Zapraszamy na to nabożeństwo wszystkich parafian o godz. 16.00.

4. W środę Msza św. szkolna o godz. 17.00. Po Mszy św. próba dla dzieci obchodzących I Rocznicę przystąpienia do I Komunii św. Okazja do spowiedzi św. w sobotę od 17.30. W przyszłą niedzielę Suma o godz. 9.30 sprawowana będzie w int. dzieci obchodzących Rocznicę przystąpienia do I Komunii św.,  ich rodziców, chrzestnych i krewnych. Kolekta za tydzień na potrzeby Kurii i WSD w Opolu.

5. Sakrament chrztu św. przyjęła: Antonina Raj. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.

6. Zap. przedślubne (I): Przemyław Bogus /Czarnowąsy/ i Anna Cierpisz /Skorogoszcz/; Stefano Camplongo /Bollate/- Włochy i Patrycja Koerner /Czarnowąsy/.

7. Zachęcamy do zapisywania się w zakrystii do dnia 15 kwietnia na parafialną pielgrzymkę w dniach od 11 do 16 maja do Turynu, La Salette, Chamonix i Einsiedeln.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na diecezjalny Caritas. Rodzicom bierzmowanych dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy rodziny z Borek z ul. Obrońców Pokoju.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon. ? Zwiastowania NMP (K. Świerc) i św. Rocha (E. Matyszok)
  • Wt. ? św. św. Anny (T. Matyszok) i MB Fatimskiej (A. Gondro)
  • Śr. ? MB Pośredniczki Łask (I. Kijowska) i św. Barbary (M. Panusch)
  • Czw. ? Św. O. Pio (K. Rippel) i św. A. Boboli (K. Rusek)
  • Pt. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk) i św. Joanny Beretta Molla (U. Nowainska)
image_print