IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. We wtorek po Mszy św. wieczornej /17.45/ spotkanie Zespołu Caritas. Prosimy o przyniesienie sprawozdań.

3. W środę o g. 17.00 Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową. Potem próba chóru.

4. W piątek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Wieczorna Msza św. o godz. 17.00 odprawiona zostanie w intencji wszystkich ojców naszej parafii. Po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami.

5. Również w piątek o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele Dekanalne Spotkanie Młodzieży. Zapraszamy młodzież naszej parafii od I klasy gimnazjum wzwyż. Niech młodzi przyjdą tak jak na Misje święte.

6. Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem, a także w Niedzielę Palmową, będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

7. Sakrament chrztu św. przyjęła Dominika Mosz. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.

8. Do wieczności odszedł śp. Karol Czernia ? l. 70. Pokój jego duszy.

9. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem członkowie Parafialnego Zespołu Caritas zbierać będą ofiary, za które przygotujemy upominki świąteczne dla naszych chorych i opuszczonych.

10. Za tydzień kolekta przeznaczona będzie na budowę obiektów kurialnych i konserwację zabytków.

11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, a także za złożone przed kościołem ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy rodzinom z Borek za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Krzanowic z ul. Armii Ludowej.

12. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg. Róż:

  • Pon. ? MB Matki Kościoła (Ł. Michala).
  • Wt. ? św. Joanny Beretta Molla (U. Nowainska).
  • Śr. ? MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel) i MB z Lourdes (A. Kotula).
  • Czw. ? bł. Marii Merkert (M. Baron).
  • Pt. ? św. Norberta (H. Galus).
image_print