Niedziela II Zwykła

1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15.00 w intencji rozpoczynającego się Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane tylko rano o godz. 7.00, z wyjątkiem soboty.

3. W czwartek przypada Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Niech to będą dni serdecznej wdzięczności dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Niech nigdy nie czują się osamotnieni i opuszczeni przez swoich bliskich. Pamiętajmy tez w modlitwach zarówno o żyjących jak i zmarłych Babciach i Dziadkach.

4. W sobotę w naszej parafii będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy się modlić za poległych, zamordowanych i zaginionych, a także chcemy wynagrodzić za zbezczeszczenie naszej świątyni podczas wojny, jak również za zbezczeszczenie kościoła św. Anny. Serdecznie zapraszamy na wyznaczone godziny adoracyjne. Plan adoracji jest następujący:

  • 7.00 Msza św.
  • 8.00 Czarnowąsy
  • 9.00 Borki
  • 10.00 Wróblin
  • 11.00 Krzanowice
  • 12.00 Siostry Jadwiżanki oraz inne osoby.
  • 13.00 Zakończenie adoracji

5. Do wieczności odeszła śp. Jolanta Kobienia, l. 44.

6. Wczoraj zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Cieszymy się, że mogliśmy pobłogosławić wasze domy, wspólnie się pomodlić i przez chwilę porozmawiać, a także spotkać się z osobami chorymi. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, za poczęstunek, a także za zapewnienie nam przewozu na miejsce. Niech błogosławieństwo kolędowe kapłana wyda dobre owoce w życiu naszych rodzin i w całej wspólnocie parafialnej.

7. Składamy podziękowanie za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za składane ofiary kolędowe, a także dziękujemy rodzinom z Borek za posprzątanie świątyni parafialnej. W piątek (w sobotę jest adoracja) o godz. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Krzanowic z ul. Armii Ludowej.

image_print