Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy na nieszpory kolędowe o godz. 15.00.

2. W tym tygodniu Msze św. sprawowane będą tylko rano o godz. 7.00, z wyjątkiem soboty.

3. Plan kolędy w tym tygodniu jest następujący: /zaczynamy o g. 15.00/

  • Pon. ? Borki ul. Polna, Lompy, św. Jana, Parkowa.
  • Wt. ? Wróblin ul. Czarnowąska, Gminna, Domowa
  • Śr. ? Wróblin ul. Sołtysów
  • Czw. ? Wróblin ul. Sobieskiego nry parzyste, Wiankowa, Warsztatowa, Osadnicza
  • Pt. ? Wróblin ul. Sobieskiego nry nieparzyste, Wróblińska, Grodzka
  • W sobotę  od godz. 10.00 kolęda na życzenie dla tych osób, którzy najpóźniej do piątku zapiszą się w zakrystii.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. Chrzest przyjęła Hanna Łyzuń. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w wychowaniu tego dziecka.

6. Składamy podziękowanie za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za kolektę z Uroczystości Objawienia Pańskiego na misje, za składane ofiary kolędowe, dziękujemy także rodzinom z Czarnowąs za posprzątanie świątyni parafialnej. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Borek z ulicy św. Jana.

7. Z okazji przypadającej dzisiaj Niedzieli Chrztu Pańskiego bardzo prosimy, by nie odkładać chrztu własnego dziecka. W naszej parafii zasadniczo chrztu udzielamy po Mszy św. niedzielnej o godz. 11.00 lub po Mszy o 16.00. Przychylamy się również do bardziej dogodnych terminów odpowiadających rodzicom. Planując chrzest dziecka dobierajmy rodziców chrzestnych godnych tej funkcji, zgodnie z zaleceniami Kościoła. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziemy na ostatniej stronie Listu.

image_print