II Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Nabożeństwo adwentowe o godz. 15.00.
 2. Zapraszamy ma Roraty codziennie o g. 17.00, w sobotę o g. 8.00. Dla dorosłych Roraty w poniedziałek, środę i piątek o g. 7.00. Dzieciom, młodym i dorosłym dziękujemy za liczny udział.
 3. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 17.00 i 18.30. Msza św. o g. 17.00 zostanie odprawiona w int. Sodalicji Mariańskiej i ich rodzin. Do grona Marianek przyjętych zostanie 10 nowych kandydatek.
 4. W środę i piątek próba chóru o godz. 18.00. W piątek o g. 19.00 Dekanalne Spotkanie Młodzieży w Kup
 5. Sakrament chrztu przyjęli: Paula Sklorz, Marta Mróz i Karolina Święs. Niech Bóg błogosławi rodzicom tych dzieci i chrzestnym.
 6. Do Pana odeszła śp. Franciszka Mróz, l. 74. Niech odpoczywa w pokoju.
 7. W zakrystii można zakupić świece Caritas (duża ? 12 zł; mała ? 5 zł), a przed kościołem u ministrantów są do nabycia opłatki wigilijne. W przyszłą niedzielę nasze Marianki będą nam oferować ręcznie malowane świeczniki gipsowe z świecami, figurki dzieciątka Jezus na sianku i kalendarze malowane przez ludzi niepełnosprawnych.
 8. Dziękujemy rodzinom z Wróblina, które wczoraj posprzątały naszą świątynię. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła parafialnego prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Wolności.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu, za ofiary składane przed kościołem na Wsparcie Kościoła na Wschodzie. Dziękujemy za ofiary składane na upominki świąteczne dla osób chorych i samotnych. Zespół Caritas uzbierał na ten cel kwotę 2.700 zł. Panu Arnoldowi Woclaw dziękujemy za rozkruszenie dużych bloków kamiennych dla ogrodzenia św. Anny.
 10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Róże:
 • Pon. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/ i Ducha Świętego /E. Piontek/
 • Śr. ? MB z Lourdes /A. Kotula/ i MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/
 • Czw. ? Płomienia Miłości Niepokal. Serca Maryi /R. Baron/ i św. M. Kolbe /J. Waldyra/
 • Pt. ? Róże: św. Wojciecha /M. Patrzek/ i MB Fatimskiej /A. Gondro/
image_print