Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Zapraszamy na nieszpory ku czci Chrystusa Króla o godz. 15.00, podczas których możemy zyskać odpust zupełny.
 2. Kończy się rok liturgiczny. Od przyszłej niedzieli rozpocznie się Okres Adwentu, który jest czasem oczekiwania na przyjście Pana Jezusa i przygotowania się do świąt Bożego Narodzenia.
 3. W środę Msza św. szkolna o godz. 17.00. Po Mszy św. próba chóru.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem członkowie Parafialnego Zespołu ?Caritas? zbierać będą ofiary na upominki świąteczne dla osób chorych i samotnych z naszej parafii. Z góry dziękujemy!
 5. Młodzież zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 do kościoła seminaryjno-akademickiego w Opolu na Ekumeniczną Modlitwę Młodych pod przewodnictwem Ks. Biskupa.
 6. Sakrament chrztu św. przyjął Wojciech Hume. Rodzicom i chrzestnym życzymy wiele Bożego błogosławieństwa w prowadzeniu dziecka do Boga.
 7. Zapowiedź przedślubna /I/: Maciej Kwok z Krzyżkowic i Brygida Kubis z Biadacza.
 8. Dziękujemy rodzinom z Borek za sprzątanie naszego kościoła. W sobotę o godz. 8.30 do sprzątania kościoła parafialnego poprosimy rodziny z Krzanowic z ul. Morcinka.
 9. Składamy podziękowanie za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii oraz za złożone przed kościołem ofiary na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w różnych częściach świata.
 10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:
 • Pon. ? Róże: św. Barbary /M. Panusch/ i św. Faustyny /M. Przywara/
 • Wt. ? Róże: Zwiastowania NMP /K. Świerc/ i św. Jadwigi /E. Fila/
 • Śr. ? Róże: św. Elżbiety /O. Knietsch/ i św. Andrzeja Boboli /K. Rusek/
 • Czw. ? Róże: św. Anny /T. Matyszok/ i św. Moniki /K. Niestrój/
 • Pt. ? Róże: Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/ i MB Królowej Aniołów /U. Czok/
image_print