Niedziela XXIX Zwykła

  1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła, która jest Niedzielą Misyjną. W Świerklach ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 15.00. Również u nas, w kościele parafialnym o 15.00 nabożeństwo różańcowe dla tych, którzy nie pojadą do Świerkli.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, codziennie o godz. 17.30. W poniedziałek: Bractwo Różańcowe i Małżonkowie, we wtorek – Bractwo św. Anny i mieszkańcy Wróblina, w środę – Dzieci i Gimnazjaliści, w czwartek – Tercjarze św. Franciszka, Caritas i Szafarze Komunii św., w piątek – Młodzież i Kandydaci do Bierzmowania. W sobotę zapraszamy uczestników wieczornej Mszy św.
  3. W środę Msza św. z różańcem o godz. 17.00. O godz. 18.00 próba chóru.
  4. W piątek o godz. 19.00 w Chróścicach Dekanalne Czuwanie Młodzieży.
  5. Również w środę w Chróścicach o godz. 17.30 różaniec, a po nim spotkanie dla Parafialnych Zespołów Caritas naszego dekanatu.
  6. Sakrament chrztu św. przyjęła Milena Jasiolek. Rodzicom i chrzestnym życzymy wiele Bożego błogosławieństwa.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Łucja Konieczko l. 91, Gerard Wieszala l. 70 i Dieter Farys l. 66. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  8. W zakrystii są jeszcze do nabycia modlitewniki Droga do nieba z normalną i dużą czcionką w cenie 25 zł.
  9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na Misje, Mariankom dziękujemy za udział w pielgrzymce na Górę św. Anny a ich rodzicom za przewóz. Składamy również podziękowanie w imieniu ks. Rektora WSD w Opolu rolnikom za płody rolne złożone z okazji z Tygodnia Miłosierdzia. Za wszystko Bóg zapłać!
image_print