Niedziela XXVIII Zwykła

 1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła, która jest Niedzielą Papieską. Zapraszamy na Różaniec w int. beatyfikacji i kanonizacji Sługi Bożego Jana Pawła II.
 2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 /we wtorek u św. Anny/.
 3. W środę Msza św. szkolna o godz. 17.00. W tym dniu przypada Dzień Edukacji. Z tej racji różaniec odmawiać będziemy w intencji nauczycieli i wychowawców, których też serdecznie zapraszamy do kościoła.
 4. O godz. 18.00 w środę próba chóru.
 5. W piątek czcimy św. Jadwigę Śląską, która jest patronką Sióstr Jadwiżanek. Dziękujemy Siostrom za ich służbę w Kościele i życzymy, aby św. Jadwiga wypraszała im u Boga wszelkie potrzebne łaski, także łaskę nowych powołań.
 6. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jadwigi w parafii Chróścice, a w Świerklach ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 15.00.
 7. Za tydzień Niedziela Misyjna. Kolekta będzie na misje katolickie.
 8. Sakrament chrztu św. przyjęła Amelia Kucharska. Rodzicom i chrzestnym życzymy wiele Bożego błogosławieństwa w prowadzeniu tego dziecka do Boga.
 9. Płody rolne dla Seminarium odbierane będą od rolników w poniedziałek, tj. jutro między godz. 12.00 i 13.00. Jeszcze raz dziękujemy za zebrane dary.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na budowę kościoła w Zdzieszowicach. Dziękujemy również za datki do puszek przed kościołem na wsparcie Fundacji Nowego Tysiąclecia a także za składane ofiary na budowę ogrodzenia kościoła św. Anny.
 11. Przychodnia Megavita w Czarnowąsach 19 października zaprasza na bezpłatne konsultacje lekarskie. Reszta informacji znajduje się na plakatach.
image_print