Niedziela XXI Zwykła

1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła. Kościół św. Anny obchodzi drugą rocznicę konsekracji. Zapraszamy na uroczyste nieszpory kiermaszowe do kościoła św. Anny o godz. 15.00.

2. W poniedziałek przypada święto św. Bartłomieja – apostoła, w środę Uroczystość NMP Częstochowskiej, w czwartek św. Moniki, w piątek św. Augustyna ? biskupa i doktora kościoła a w sobotę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody ku czci Aniołów Stróżów.

4. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę na obchody kalwaryjskie Podwyższenia Krzyża Świętego na Górę św. Anny w dniu 12 września. Są jeszcze do nabycia ostatnie świece z kościołem św. Anny, w cenie 8 zł.

5. Zap. przedślubne (II): Tomasz Pokropiwny z Wróblina i Monika Drapiewska z Ozimka.

6. Do Pana odszedł śp. Mirosław Kuśmierz ? lat 64 i Emilia Węglarz lat 87.

7. Nasz parafialny Żniwiok odbędzie się w niedzielę 4 października. Gospodarzami tegorocznych Dożynek będą parafianie z Czarnowąs. Natomiast Diecezjalne Dożynki na Górze św. Anny odbędą się 20 września. W tym roku nasz dekanat będzie reprezentować nasza parafia. Bardzo prosimy tegorocznych gospodarzy dożynek w naszej parafii, by przygotowali koronę żniwną na Górę św. Anny.

8. Dziękujemy pielgrzymom z naszej parafii, którzy kroczyli na Jasną Górę. Wasz pielgrzymi trud na pewno wyda dobre owoce w waszym życiu osobistym jak i w życiu naszej wspólnoty parafialnej.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? Róże: MB Matki Kościoła (Ł. Michala) i św. Judy (E. Liguda)
  • Wt. ? Róże: MB Z Lourdes (A. Kotula) i MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel)
  • Śr. ? Róże: Narodzenia NMP (G. Zowada) i św. O. Pio (K. Rippel)
  • Czw. ? Róże: św. Barbary (M. Panusch) i Ducha Św. (E. Piontek)
  • Pt. ? Róże: św. Elżbiety (O Knietsch) i św. Andrzeja Boboli (K. Rusek)
image_print