Niedziela XI Zwykła

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. W Świerklach o godz. 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nieszporów.

2. Od poniedziałku do czwartku Oktawa Bożego Ciała po wieczornej Mszy św. (we wtorek w kościele św. Anny). Zapraszamy! W czwartek poświęcenie wianków i ziół.

3. We wtorek o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Rady.

4. W środę o g. 17.00 ostatnia w tym roku szkolnym Msza św. szkolna. Od godz. 16.00 spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Po Mszy św. próba chóru.

5. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w int. wszystkich gimnazjalistów a zwłaszcza tegorocznych absolwentów Gimnazjum, ich rodziców, nauczycieli i katechetów. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. Przyjdźcie podziękować Bogu za wszystkie łaski tego roku.

6. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie szkolno-katechetycznego w int. dzieci, ich rodziców, nauczycieli i katechetów. Podziękujmy Panu Bogu za ten rok szkolny poprzez udział w Mszy św. i przyjęcie Komunii św.

7. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP w Świerklach. Suma odpustowa o godz. 11.00. Z naszego kościoła wyruszy procesja do Świerkli o godz. 9.00. Zapraszamy do licznego udziału.

8. Za tydzień po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na KUL.

9. Sakrament chrztu św. przyjął Maciej Ożóg. Niech Bóg błogosławi rodzicom w chrześcijańskim wychowaniu tego dziecka.

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Bożego Ciała, dziękujemy za liczny i nabożny udział w procesji Bożego Ciała i za przygotowanie pięknych ołtarzy. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do dobrego przeżycia tej uroczystości. Dziękujemy paniom z Zespołu Caritas za przygotowanie spotkania dla chorych w Krzanowicach. Bóg zapłać za wszystko.

11. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. – Róża św. Antoniego (H. Firlus) i Róża św. Jadwigi (E. Fila)
  • Wt. – Róża św. Jacka (D. Cebulla) i Róża bł. Czesława (P. Cebulla)
  • Śr. – Róża Wniebowzięcia NMP (G. Fak) i Róża św. Judy (E. Liguda)
  • Cz. – Róża św. Barbary (M. Panusch) i Róża Ducha Świętego (E. Piontek)
  • Pt. – Róża MB Królowej Aniołów (W. Czok) i Róża Niepokalanego Poczęcia NMP (O. Hanusik) 
image_print