Niedziela VI Zwykła

1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 15.00. O 14.00 spotkanie szafarzy Komunii św.

2. W środę o godz. 17.00 Msza Szkolna. O godz. 18.00 próba chóru.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się dni adoracji Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem. Porządek adoracji w niedzielę będzie następujący: 12.00 – Siostry Jadwiżanki, 13.00 – Wróblin, 14.00 – Krzanowice i Borki, 15.00 – Czarnowąsy, 15.45 – Zakończenie adoracji, 16.00 –  Msza św.

4. Od Środy Popielcowej (25 lutego) do niedzieli (1 marca) w naszej parafii będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcjom będzie przewodniczył O. Joachim Dyrszlag OFM z Głubczyc. Bardzo prosimy już dzisiaj zaplanować sobie ten ważny czas, by pogłębić swoją więź z Chrystusem i Kościołem, by umocnić się w wierze i swoim powołaniu. Prosimy również poinformować znajomych, sąsiadów, którzy może rzadko przychodzą na Eucharystię do naszej świątyni i zaprosić ich do udziału w Rekolekcjach. Obok Listu znajduje się Program rekolekcji, który możemy zabrać ze sobą i podać innym..

5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Ryszard Twardowski lat 70 i Jacek Kurda lat 24. Niech odpoczywają w pokoju.

6. Informujemy, że od 7 marca (w sobotę) o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim rozpoczną się nauki przedślubne dla narzeczonych, natomiast w gablotce parafialnej można zapoznać się z planem dyżurów poradni rodzinnych.

Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, a także za liczny udział w Mszy św. w intencji chorych. Bóg zapłać.

7. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: 

  • Pon. – Róża Niepok. Poczęcia NMP (O. Hanusik) i Róża MB Królowej Aniołów (U. Czok)
  • Wt. – Róża MB Częstochowskiej (M. Lisowska) i Róża MB Pocieszenia (O. Kinder)
  • Śr. – Róża św. Jadwigi (E. Fila) i Róża św. Elżbiety (O. Knietsch)
  • Czw. – Róża św. Barbary (M. Panusch) i Róża św. Faustyny (M. Przywora)
  • Pt. – Róża bł. Marii Merkert (M. Baron) i Róża św. Rocha (E. Matyszok)
image_print