Niedziela III Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Zwykłą, a także zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15.00.

2. Przypominamy, że Msze św. w tym tygodniu będą tylko rano o godz. 8.00 z wyjątkiem soboty.

3. Wczoraj zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Cieszymy się, że mogliśmy pobłogosławić wasze domy, wspólnie się pomodlić i porozmawiać choć przez chwilę, że mogliśmy się spotkać z osobami chorymi. Czasami były to ważne rozmowy dotyczące naszego życia, problemów, z którymi się borykamy. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, za poczęstunek. W najbliższej przyszłości będziemy nawiązywać do różnych trosk i radości, jakimi żyją nasze rodziny, małżonkowie. Dziękujemy również tym osobom, które zapewniły przewóz. Niech błogosławieństwo kolędowe kapłana wyda dobre owoce w życiu naszych rodzin i w całej wspólnocie parafialnej.

4. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu.

5. Zapowiedź przedślubna /II/: Rafał Kowal z Czarnowąs i Katarzyna Adamowicz z Czarnowąs.

6. Zachęcamy do zakupienia styczniowego miesięcznika ?List” w cenie 7 zł.

Składamy podziękowanie za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za składane ofiary kolędowe. Bóg zapłać!

image_print