Wszystkich Wiernych Zmarłych

  1. Dzisiaj przypada Dzień Zaduszny ? Wspomnienie wszystkich wiernych Zmarłych. Zapraszamy na Różaniec za Zmarłych z wypominek o godz. 15.00.
  2. Przez cały tydzień, z wyjątkiem soboty, odmawiać będziemy Różaniec za Zmarłych z wypominek po wieczornej Mszy św.
  3. Msza św. szkolna w środę o godz. 17.00. 
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek Nabożeństwo ku czci NSPJ. Okazja do spowiedzi świętej przed każdą Msza św.
  5. W piątek zapraszamy młodzież na Mszę św. i Różaniec o godz. 17.00. W tej Mszy św. powinni też uczestniczyć wszyscy kandydaci do bierzmowania. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
  6. Najbliższe odwiedziny chorych w I piątek grudnia.
  7. W sobotę po porannej Mszy św. spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO, czyli tzw. KIERMASZ. Zapraszamy do licznego udziału w sumie kiermaszowej o godz. 9.30. O godz. 15.00 uroczyste nieszpory.
  9. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na pokrycie kosztów dzwonu dla św. Anny, który został już zamontowany na wieży kościoła. Głos dzwonu usłyszymy na Anioł Pański, codziennie o g. 12.00, wieczorem o g. 21.00 (Apel Jasnogórski) i w piątek o g. 15.00 (godzina Miłosierdzia, Koronka). Także pół godz. przed Mszą św. Zostały też umieszczone dwa anioły obok krzyża na belce głównej w kościele św. Anny. 
  10. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w miesiącu październiku gromadzili się na modlitwie różańcowej w kościele parafialnym, u św. Anny, w Borkach i Krzanowicach. Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za udział w Mszy św. oraz nabożeństwie na cmentarzu. Dziękujemy Paniom za wykonane prace porządkowe na cmentarzu. W przyszłości te prace będą zorganizowane inaczej niż dotąd, bo jako parafia jesteśmy odpowiedzialni za cały cmentarz nie tylko za poszczególne groby. Wyrazy wdzięczności składamy za kolektę na WSD i potrzeby Kurii, za kolekty z Uroczystości Wszystkich Świętych i za ofiary wypominkowe. Za wszystko składamy serdeczne Bóg zapłać.
image_print