XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą, która jest równocześnie Niedzielą Misyjną. Po południu nabożeństwo różańcowe w intencji Misji o godz. 15.00. Będziemy odmawiali Różaniec w różnych językach. Serdecznie zapraszamy  zwłaszcza tych, którzy w tygodniu nie mogą. Przez cały tydzień trwać będzie Tydzień Misyjny, dlatego tez zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.30.
  2. We wtorek różaniec i Msza św. w kościele św. Anny o godz. 17.30.
  3. W środę o godz. 17.00 Msza św. szkolna i różaniec dla dzieci i gimnazjalistów. O godz. 18.30 próba chóru.
  4. Również w środę w Chróścicach o godz. 18.00 różaniec, a po nim spotkanie, Parafialnych Zespołów Caritas naszego dekanatu.
  5. W piątek zapraszamy młodzież na Dekanalne Spotkanie do Chróścic o godz. 19.00.
  6. W ubiegłą niedzielę przez sakrament chrztu św. godność dzieci Bożych otrzymali: Agnieszka Baron i Michał Moskalski. Witamy ich w Kościele i w naszej wspólnocie parafialnej.
  7. W minionym tygodniu odszedł do Pana śp. Andrzej Glatki ? lat 72. Pokój jego duszy.
  8. Wszystkim, prawdziwym miłośnikom św. Anny dziękujemy za liczny udział we wtorkowej uroczystości poświęcenia dzwonu dla naszego nowego kościoła. Na pewno ta wzruszająca uroczystość pozostanie w naszej pamięci do końca życia. W najbliższych dniach dzwon ?Św. Paweł? zajmie swoje właściwe miejsce na wieży kościoła. Księdzu Biskupowi Pawłowi Stobrawie dziękujemy za odprawioną Mszę św., za wygłoszone Słowo Boże i za poświęcenie dzwonu.
  9. W imieniu Ks. Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu składamy podziękowanie rolnikom za hojne dary i płody rolne złożone z okazji Tygodnia Miłosierdzia.
  10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na Misje. Również dziękujemy Mariankom za udział w pielgrzymce na Górze św. Anny, a ich rodzicom za przewóz. Bóg zapłać!
image_print