XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15.00.
 2. W poniedziałek przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. We wtorek zapraszamy na Mszę św. wieczorną do kościoła św. Anny o godz. 18.00. W środę Msza św. szkolna o godz.17.00. Od godz. 16.00 miesięczna spowiedź. Podczas tej Mszy św. dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.
 3. W środę rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. We wtorki różaniec będzie w kościele św. Anny, a po nim sprawowana będzie Eucharystia. Pierwsze nabożeństwo różańcowe w środę po Mszy św. szkolnej. Poprzez odmawianie tej szczególnej modlitwy powinniśmy okazać miłość i cześć Matce Najświętszej. Marianki prosimy ze sztandarami. W Krzanowicach i Borkach różaniec o godz. 18.00.
 4. Próba chóru w środę o godz. 19.00.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I. sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu, w piątek nabożeństwo ku czci NSPJ, a w sobotę ku czci Niepokalanego Serca NMP. Okazja do spowiedzi św. przed każda Mszą św. i nabożeństwem różańcowym.
 6. Miesięczne odwiedziny chorych w piątek o godz. 8.30.
 7. W piątek zapraszamy młodzież na nabożeństwo różańcowe i Msze św. o godz. 17.30. Podczas tej Mszy kandydaci do bierzmowania, w obecności swoich rodziców, uroczyście złożą podpisane deklaracje. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.
 8. W sobotę czcimy św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy członków III Zakonu na Mszę św. o godz. 7.00. Po Mszy św. spotkanie w salce ?Betania?.
 9. W sobotę w Sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy pielgrzymka Caritas diecezji opolskiej, a w Winowie diecezjalny dzień skupienia róż różańcowych.
 10. W przyszłą niedzielę dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami Dożynek są parafianie z Borek. Rozpoczęcie uroczystości przy krzyżu. Suma dożynkowa z dziękczynnym Te Deum o godz. 9.30.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.00 zbiórka przed kościołem do puszek przez wolontariuszy na rzecz Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.
image_print