XXIII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15.00.
 2. W poniedziałek obchodzimy święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. porannej poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
 3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. wieczorną do kła św. Anny o godz. 18.00. W środę Msza św. szkolna o godz.17.00. Próba chóru w piątek o g. 19.00.
 4. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Św. Wyjazd parafialnej pielgrzymki w sobotę o godz. 6.00 z parkingu przy kościele. Pielgrzymi z Wróblina zbiorą się koło ?Marysieńki?. Prosimy zabrać ze sobą świece i prowiant. Powrót przewidywany ok. godz. 21.30.
 5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 pielgrzymka naszego dekanatu do katedry w Opolu na uroczystości z okazji jubileuszu 25 rocznicy koronacji Obrazu Matki Bożej Opolskiej przez Sługę Bożego Jana Pawła II. Zapraszamy parafian do licznego udziału w tej pielgrzymce.
 6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w kościele seminaryjnym w Opolu przy ul. Drzymały 1a pielgrzymka Złotych i Srebrnych Jubilatów Małżeńskich.
 7. Za tydzień po Mszach św. zbiórka przed kościołem na KUL.
 8. Zap. przedślubne /drugie/: Onno Egtberts z Holandii i Agnieszka Gumul z Czarnowąs, Radosław Siczewski z Opola i Agnieszka Domarecka z Czarnowąs.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za liczny udział w Mszy św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Panu Bieńkowskiemu dziękujemy za wykonane prace u św. Anny.
 10. Jest już gotowy dzwon do kościoła św. Anny. W tej chwili jest wykonywany stelaż i mechanizm uruchamiający. Mamy nadzieję, że za niedługo usłyszymy jego głos z wieży kościoła. Wszystkie nasze dobre zamiary polecamy Panu Bogu.
 11. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:
 • pon. – Róża MB Królowej Aniołów (U. Czok) i Róża św. Elżbiety (O. Knietsch)
 • wt. – (św. Anna) Róża MB Lourdes (A. Kotula) i Róża MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel)
 • śr. – Róża św. Kamila (Fr. Mróz) i Róża MB Bolesnej (M. Mróz)
 • czw. – Róża Ducha Świętego (E. Piontek) i Róża MB Pocieszenia (G. Kinder)
 • pt. – Róża św. Barbary (M. Panusch)

Bractwo Różańcowe – W int. ludzi dobrej woli, by pomnażali w sobie i wokół siebie coraz więcej dobra i życzliwości.

image_print