XXI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Serdecznie zapraszamy na uroczyste nieszpory kiermaszowe do kościoła św. Anny o godz. 15.00.
 2. We wtorek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte: o godz. 7.00 w kościele parafialnym, o godz. 18.00 w kościele św. Anny.
 3. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody ku czci Aniołów Stróżów.
 4. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Wojciechowski z Opola i Magdalena Sobecka z Czarnowąs /II/, Krzysztof Pawelus z Opola i Wioletta Gondecka z Czarnowąs /II/, Michał Gmyrek z Poniszowic i Agata Peklicz z Wróblina /II/.
 5. DFK w Czarnowąsach organizuje pielgrzymkę do Panny Maryi Pomocnej w Zlatych Horach w dniu 20 września. Zapisy do 6 września u p. Edyty Wenzel (ul Kasprowicza 7a).
 6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem dzisiaj zbieramy do puszek na rzecz ofiar kataklizmu. Za Waszą ofiarność z góry dziękujemy!
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy w miniony wtorek zgromadzili się w kościele św. Anny, aby w I Rocznicę Konsekracji Kościoła zaśpiewać Bogu dziękczynne Te Deum za dar tego kościoła. Dzisiaj nieszpory kiermaszowe u św. Anny.
 8. Bardzo dziękujemy pielgrzymom z naszej parafii, którzy kroczyli na Jasną Górę. Choć grupa nie była bardzo wielka, to jednak wartość pielgrzymiej ofiary dla Waszych rodzin i dla całej naszej wspólnoty jest bardzo wielka. Za wszystko szczere Bóg zapłać!
 9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:
 • Pon ? Róża MB Pocieszenia /G. Kinder/
 • Wt  /św. Anna/ – Róża Płomienia Miłości Niepokal. Sreca Maryi /R. Baron/
 • Śr ? Róża Zwiastowania NMP /K. Świerc/
 • Czw ? Róża Narodzenia NMP /G. Zowada/
 • Pt ? Róża św. Antoniego /H. Firlus/
image_print