XIX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. Nieszpory o g. 15.00 – zapraszamy.
  2. Również w tym tygodniu Msze św. tylko rano, o g. 7.00.
  3. W czwartek czcimy św. Maksymiliana Kolbego, w sobotę św. Rocha, w niedzielę św. Jacka.
  4. W piątek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny, oprócz nieszporów. Po każdej Mszy św. święcimy zioła i kwiaty. Kolekta będzie w tym dniu przeznaczona na KUL. W Świerklach w tym dniu o g. 15.00 nabożeństwo fatimskie.
  5. W przyszłą niedzielę w Kamieniu Śl. uroczystość odpustowa ku czci św. Jacka. Suma odpustowa o g. 11.00. W Dobrzeniu Wlk. odpust ku czci św. Rocha.
  6. W zakrystii można się zapisywać na Pieszą Opolską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bagaże będą odbierane w przyszłą niedzielę na parkingu przy plebanii o g. 19.30. Opłata za bagaż 22 zł.
  7. W sobotę 13 września chcemy się wybrać autobusem na obchody kalwaryjskie Podwyższenia Krzyża św. na Górę św. Anny. Wyjazd wcześnie rano, powrót tego samego dnia po procesji ze świecami. Zapisy do 25 sierpnia. /Od ilości osób będzie uzależnione zamówienie autokaru/.
  8. Zap. przedślubne: Dominik Klemens z Czarnowąs i Anna Hauza z Lubowidza /I/, Rafał Zieliński z Zawady i Grażyna Grabowska z Wróblina /II/.
  9. W minionym tygodniu Bóg powołał do siebie Siostrę Pankrację – Jadwiżankę, l. 67. Pokój jej duszy.
  10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii oraz za wszelkie dobro uczynione dla naszej wspólnoty. Bóg zapłać.
image_print