XV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. W Świeklach o godz. 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
  2. W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku sprawowane będą tylko rano o godz. 7.00.
  3. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 w intencji długoletniego proboszcza naszej parafii ks. Radcy Henryka Mainka w rocznicę śmierci.
  4. W sobotę wieczorem o godz. 21.00 w kościele św. Anny rozpoczniemy czuwanie modlitewne z okazji XXIII Światowych Dni Młodzieży w Sydney. O godz. 21.45 odprawimy Mszę św. w int. naszej młodzieży. Czuwaniu będzie przewodniczyć ks. Hubert Sklorz, ojciec duchowny WSD w Opolu. Na to czuwanie zapraszamy przede wszystkim młodzież naszej parafii i wszystkich spragnionych modlitwy.
  5. Przy drzwiach wejściowych obok listu parafialnego wyłożone są kartki na odpustowe zalecki. W intencji zalecanych odmawiana będzie modlitwa różańcowa, a także zostanie odprawiona Msza św. w poniedziałek wieczorem po odpuście wraz z nabożeństwem na cmentarzu.
  6. Próba chóru w piątek o godz. 19.00.
  7. Zapowiedź przedślubna: Iwona Krawczyk z Dobrzenia Wielkiego i Marcin Lekner z Krzanowic /zap. I/, Klaudia Gabrielezyk z Borek i Grzegorz Gołębiowski z Nowego Browińca /zap. I/, Katarzyna Czmielewska z Opola i Łukasz Winiarski z Czarnowąs /zap. II/.
  8. Składamy podziękowanie za dzisiejszą kolektę, a także za wszelkie dobro uczynione na rzecz naszej parafii. Za prace tynkarskie w kościele parafialnym. Bóg zapłać!

Bractwo Różańcowe – Modlimy się w intencji młodzieży na całym świecie, rodziców i wychowawców.

image_print