I Komunia Święta w Parafii

W niedzielę 18 maja 2008 roku w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej również przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 9.15 na placu kościelnym zgromadziła się grupa 44 dzieci z rodzicami i chrzestnymi. Po błogosławieństwie Mamy i Taty dzieci wyruszyły w procesji do kościoła. Uroczystość była niezwykle podniosła. Z tej okazji Rodzice dzieci przystępujących do I Komunii świętej podarowali naszej parafii nową monstrancję. Dzieci najpierw uczestniczyły w Uroczystej Eucharystii i Procesji Bożego Ciała, a teraz w komunijnych strojach przychodzą na Msze św. oktawy Bożego Ciała. A oto nazwiska dzieci:

  • Bieńkowska Patrycja
  • Binek Magdalena
  • Bzdok Michał
  • Feliks Natalia
  • Greupner Szymon
  • Halota Grzegorz
  • Jahn Łukasz
  • Jakubik Wojtek
  • Kalina Nikola
  • Kinder Krzysztof
  • Klemens Wiktoria
  • Kornek Patrycja
  • Kowalczyk Mariusz
  • Koziol Michał
  • Kucharczyk Viktoria
  • Leja Karolina
  • Mazurek Kamil
  • Michala Aneta
  • Piskuła Klaudia
  • Prudlik Denis
  • Rogulska Natalia
  • Sinkowski Paweł
  • Skrzipczyk Piotr
  • Skrzyczewski Arek
  • Słowik Adrian
  • Starosta Edyta
  • Starosta Jakub
  • Młotek Kamila
  • Mrowiec Natalia
  • Musiał Wiktoria
  • Napieralska Paulina
  • Niedźwiedź Kacper
  • Niestrój Adam
  • Orlińska Karolina
  • Palussek Kamil
  • Pałka Karolina
  • Staś Wiktoria
  • Śmiałkowski Patryk
  • Toboła Joanna
  • Toboła Krzysztof
  • Weber Krzysztof
  • Wiśniewski Łukasz
  • Włodyka Łukasz
  • Zowada Sandra
image_print