V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym 15.00. 

2. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. 

3. W środę Msza szkolna z Drogą Krzyżową o 17.00. 

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30. 

5. W piątek po Mszy św. porannej Droga Krzyżowa z zaleckami. Od 8.00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Zapisy w zakrystii, do czwartku. 

6. Także w piątek, wieczorem o 19.00 pragniemy przeżyć Parafialną Drogę Krzyżową ulicami Czarnowąsów. Będziemy się modlić za naszą wspólnotę, za rodziny, chorych i w intencji młodych. Będziemy się modlić o pokój. Szczegóły znajdują się na ostatniej stronie Listu. Już dzisiaj wszystkich zapraszamy, zwłaszcza tych, którzy nie mogli w Wielkim Poście uczestniczyć w Drodze Krzyżowej. Wszystkich, którzy pragną przybliżyć swoje życie do Pana Jezusa cierpiącego. Prosimy też zabrać ze sobą latarki, Drogi do nieba i różańce. Wyruszymy spod dużego kamiennego krzyża na ul. Małej Panwi (w bliskości kwiaciarni). 

7. W sobotę spotkanie LSO o 10.00. Także w sobotę Marianki i panie z Caritasu przygotują palmy, które będziemy mogli nabyć przed niedzielnymi Mszami, na cele Caritasu. 

8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Msza św. Po Mszach możemy złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. 

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na remont obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków oraz za złożone po Mszach ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 prosimy do sprzątania parafian z Borek, z ul. Zawilcowej, św. Barbary i Wesołej 

10. Do wieczności odeszła śp. Elżbieta Bryś, l. 83