Dzień Papieski

 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 15:00. W Świerklach dzisiaj o 15.00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Różaniec w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o 17:30. Z wyjątkiem piątku o 18:30. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, we wt. św. Ignacego Antiocheńskiego, w śr. św. Łukasza ewangelisty, w czw. bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana, w pt. św. Jana Kantego, a w sob. św. Jakuba Strzemię. W pon. po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
 2. W środę o 17:00 Msza św. szkolna z różańcem.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej różaniec i adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 18:30.
 4. W piątek Msza św. z różańcem dla młodzieży o 18:00. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.
 5. W sobotę o 10:00 spotkanie LSO.
 6. Za tydzień Niedziela Misyjna. Kolekta przeznaczona będzie na misje.
 7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary na Fundację ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Bławatków.
 8. Sakrament chrztu św. przyjęła Oliwia Kuban. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tego dziecka.
 9. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są druczki wypominkowe za zmarłych z okazji zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Ofiarujmy naszym bliskim zmarłym dar naszej modlitewnej pamięci.
 10. Są jeszcze wolne int. mszalne w grudniu, w dniach: 12, 14, 21, 22, i 31 – rano.
 11. Polecamy kalendarze dekanalne, w cenie 6 zł. Do nabycia w zakrystii.
 12. Do wieczności odeszli: śp. Eryk Klemens, l. 69, i śp. Jadwiga Lisowska, l. 85 RIP.