V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 15:00. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku będą po Mszy św. wieczornej, a w sobotę po Mszy porannej.

2. W poniedziałek w liturgii wspominamy św. Stanisława, bpa i męczennika, Patrona Polski. O 7:00 Msza św. w intencji śp. ks. proboszcza Jana Kołodennego, w kolejną rocznicę śmierci.

3. W środę Msze św. z majówką o 17:00.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

5. W piątek na Mszę św. z nabożeństwem majowym o 18:00 zapraszamy młodzież, a w Dobrzeniu Wielkim o 19:00 próba przed uroczystością bierzmowania. Obecność wszystkich bierzmowańców obowiązkowa.

6. W sobotę o 10:00 spotkanie LSO. Tego dnia w liturgii wspominamy NMP z Fatimy. Również w sobotę o 12:00 odprawiona zostanie dziękczynna Msza św. ku czci św. Floriana z okazji 120-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowąsach. Z tej okazji zostanie poświęcona nowa figura św. Floriana.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na remont katedry w Opolu. Za tydzień pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie w Świerklach o 15:00. Szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9:00. Zapisy do piątku w zakrystii.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Studziennej od nru 3 do 26.