Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne o 15:00.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy św. niedzielny, bez nieszporów. Kolekta będzie przeznaczona na KUL.

3. W tym tygodniu przypada Oktawa Wielkiej Nocy. Zachęcamy do liczniejszego udziału w Mszach św. porannych lub wieczornych. Z racji oktawy Wielkiej Nocy nie obowiązuje post piątkowy.

4. W środę Msza św. szkolna o 17:00, a w piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00.

W czwartek w Luboszycach o 19:00 Konwent Wielkanocny naszego dekanatu.

5. W sobotę o 10:00 spotkanie Marianek.

6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę nieszpory o 15:00 zostaną odprawione w kościele św. Anny przed ołtarzem Miłosierdzia Bożego. Kolekta będzie na diecezjalny Caritas.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone ofiary przy Bożym Grobie na kościoły w Ziemi Świętej. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Małej Panwi od nru 14 do 40. Serdecznie dziękujemy za liczny udział w Triduum Paschalnym. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przygotowania naszej świątyni na Święta Wielkanocne. Dziękujemy również za świąteczne dary dla probostwa, za modlitwy i za przesłane życzenia świąteczne.

8. Informujemy, że Uroczystość Bierzmowania uczniów klas VIII odbędzie się we wtorek, 16 maja o godz. 18:00 w Dobrzeniu Wielkim.