V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15:00. W naszej parafii kończy się kanoniczna wizytacja Ks. Biskupa. Serdecznie dziękujemy Biskupowi Rudolfowi za krzepiącą obecność wśród nas w tych dniach. Niech Bóg błogosławi Księdzu Biskupowi. 

2. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową o 17:00.

3. W czwartek w Dobrzeniu Wielkim o 18:30 zakończenie wizytacji w naszym dekanacie.

4. W piątek po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Po Mszy wieczornej w piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII. W piątek od 8:00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Zapisy do czwartku w zakrystii.

5. W sobotę przed Mszą poranną zaśpiewamy Godzinki. O 10:00 spotkanie LSO.

6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na WSD i Kurię w Opolu, a po Mszach będziemy mogli złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone po Mszach ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Słonimskiego od nru 1 do 23 i z ul. Kurkowej.

8. Serdecznie dziękujemy Parafianom, według wyznaczonych grup i stanów, za udział w spotkaniach wizytacyjnych z Biskupem Rudolfem, szczególnie w Mszy świętej na rozpoczęcie, a także wszystkim chorym. Dziękujemy też Siostrom Jadwiżankom. 

9. W zakrystii możemy nabyć świece na stół wielkanocny w cenie 10 i 15 zł. Możemy też nabyć ciekawy dodatek do GN Znaki męki Boga, w cenie 14 zł. 

10. Do wieczności odszedł śp. Piotr Chmielewski, l.59. RIP.