Niedziela XXV Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15:00. W Świerklach o 15:00 nabożeństwo fatimskie.

2. W liturgii we wtorek wspominamy św. Męczenników Koreańskich, w środę św. Mateusza, a w piątek św. Ojca Pio z Pietrelciny.

W środę o 17:00 Msza św. szkolna. Po Mszy o 17:45 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Świętej.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do 19:30.

4. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18:00. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII. W sobotę o 10:00 spotkanie Marianek.

5. W przyszłą niedzielę odpust w Siołkowicach.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na remont obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Jagiełły od nru 3 do 19a.

7. Przyjmowane są już zapisy intencji mszalnych na przyszły rok. Intencje mszalne, tak jak w ubiegłych latach, można zamawiać telefonicznie u pana kościelnego pod numerem 77 469 12 18, albo przez przyniesienie do zakrystii kartki z intencją mszalną z proponowaną datą odprawienia Mszy św. oraz podanie swojego numeru telefonu. Po sprawdzeniu, czy żądany termin jest wolny, zainteresowane osoby zostaną o tym powiadomione. Przy zamawianiu kilku intencji mszalnych, należy również uwzględnić terminy Mszy św. porannych.