Niedziela XXV Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15:00.

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy w pon. św. Pio z Pietrelciny, w pt. św. Wincentego a Paulo, a w sb. św. Wacława.

3. W środę Msza św. szkolna o 17:00.

4. W piątek Msza św. młodzieżowa o 18:00. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania klas VIII i klas I szkoły średniej.

5. W sobotę w katedrze w Opolu o 17:00 rozpocznie się dzień skupienia dla członków Żywego Różańca. Serdecznie zachęcamy do udziału członków Róż Różańcowych naszej parafii.

6. W przyszła niedzielę odpust ku czci św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Siołkowicach. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii ks. Tomasza Jałowego, wikarego w parafii w Kluczborku, który wygłosi Słowo Boże i prosić będzie po Mszach przed Kościołem o ofiarę na wsparcie budowy domu katechetycznego. 

7. Sakrament chrztu przyjęła Nela Łyko. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

8. Możemy już zapisywać intencje mszalne na przyszły rok. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy potrzebują modlitwy. Nie zapomnijmy też o jubileuszach małżeńskich i rodzinnych rocznicach. 

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Borowej od nr 1 do 13.

10. W zakrystii możemy nabyć Kalendarz Rolników na przyszły rok w cenie 27 zł.

11. Wieczorny różaniec: pon.-bł. Marii Merkert /M. Baron/; wt.- MB z Lourdes /H.Pawleta/; śr.- MB Pocieszenia /G. Kinder/; czw.- MB Dobrej Rady /D. Jaszczyk/; pt.-św. A. Boboli /K. Rusek/.