Niedziela XI Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. W Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy w środę św. Alojzego Gonzagę, a w czwartek NMP Opolską.
  3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00, potem adoracja Pana Jezusa do 19.30, następnie różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy o pokój na świecie i w naszych rodzinach.
  4. W środę Msza szkolna o 17.00, a w piątek Msza dla młodzieży o 18.00 na zakończenie roku szkolnego. W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
  5. W sobotę przypada Dzień Ojca. O 9.30 ostatnie przed wakacjami spotkanie LSO /kandydatów, ministrantów i lektorów/. Będzie ustalana służba wakacyjna. O 10.00 spotkanie wszystkich Marianek.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Parafianie z Krzanowic świętować będą odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na sumę odpustową o 11.00 do kościoła św. Anny. Na Górze św. Anny pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców.
  7. Zapowiedzi przedślubne: II. Marek Więcek z Borek i Nadina Kokott z Chróścic, Łukasz Grala z Czarnowąsów i Roksana Chełstowska z Dobrzenia Wielkiego.
  8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele, za złożone przed kościołem ofiary na Wydział Teologiczny w Opolu i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Przyjemnej. Dziękujemy dzieciom za udział w dziękczynnej pielgrzymce za dar I Komunii Świętej do Kamienia Śl. i na Górę Świętej Anny. Dziękujemy ich Mamom za towarzyszenie i opiekę.
  9. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Rocha /E. Matyszok/; wt. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; śr. ? św. Faustyny /M. Przywara/; czw. ? Tercjarze św. Franciszka/; pt. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/.
  10. Bp Andrzej Czaja zaprasza do udziału w wieczornym nabożeństwie w sobotę 23 czerwca w rocznicę zawierzenia miasta Opola Matce Bożej. Początek o 20:00 w kościele św. Wojciecha i MB Bolesnej (?Na Górce?). Potem przejście do katedry, gdzie nastąpi ponowienie Aktu zawierzenia miasta opiece Matki Bożej oraz Apel Jasnogórski. Bp Opolski po zakończonym nabożeństwie ok. 21.30 zaprasza wszystkich uczestników do ogrodu Domu Biskupiego na słodki poczęstunek w ramach ?Nocy świętojańskiej w ogrodach biskupich.