Niedziela II Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.
 2. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie bierzmowańców klas II.
 3. W środę Msza szkolna z Drogą Krzyżową o 17.00. Od 16.30 miesięczna spowiedź.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
 5. W piątek po Mszy porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę i Drogę Krzyżową zapraszamy młodzież. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.
 6. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy czcicieli NMP i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy godzinki ku czci NMP.
 7. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD i Kurię w Opolu.
 8. Zapowiedź przedślubna II: Piotr Bronka z Borek i Małgorzata Dutko z Czarnowąsów.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za złożone przed kościołem ofiary na misyjne dzieło ?Ad Gentes?. Dziękujemy również za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Mehoffera i z ul. Siemiradzkiego.
 10. Są jeszcze wolne intencje mszalne w kwietniu: 9, 16, 17, 18, i 19 ? o 7.00.
 11. Wieczorny różaniec: pon. ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/; wt. ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/; śr. ? św. Jacka /D. Cebulla/; czw. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/; pt.  ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/.
 12. Do wieczności odeszła śp. Hanna Duplicka – l. 56 (DPS). RIP
 13. Zwracamy się do osób (krewnych, znajomych) śp. Siostry Marii Gabrieli Krystyny Waleska, która urodziła się w Krzanowicach 13.03.1884 r., a zmarła 29.03.1964 r. Była to Siostra bardzo zasłużona dla Kościoła i swego Zgromadzenia. Powstaje książka wspomnieniowa m.in. na jej temat. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje na jej temat, także zdjęcia, jeśli istnieją.