Niedziela IV Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
 3. Przypominamy, że zgodnie z Regułą Trzeciego Zakonu św. Franciszka spotkania formacyjne są obowiązkowe dla wszystkich członków. Nieobecność na spotkaniach jest znakiem wyjścia ze wspólnoty.  
 4. W środę wspominamy św. Jana Bosko, patrona dzieci i młodzieży, Msza św. szkolna o 17.00. Od 16.30 spowiedź miesięczna dla dzieci. W czwartek o 17.45 spotkanie Caritas.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych będą w następny piątek, 9 lutego.
 6. W piątek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. sprawowane będą o 8.00, 9.30, 17.00 i 18.30. Podczas wszystkich Mszy pobłogosławimy gromnice, których światła strzec nas mają od nieszczęść. Kolekta będzie na klasztory klauzurowe.
 7. W sobotę na Mszę św. o 8.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. W sobotę czcimy również św. Błażeja. Po Mszy błogosławieństwo gardła. Błogosławieństwa udzielać będziemy również po Mszach wieczornych w piątek.
 8. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu.
 9. Sakrament chrztu przyjęła Maja Kula. Niech Bóg błogosławi jej rodzicom i chrzestnym.
 10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Gierymskiego.
 11. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? bł. M. Merkert /M. Baron/; śr. ? św. Józefa /E. Lekner/; czw. ? Płomienia Miłości Niepok. Serca Maryi /R. Baron/; pt. (16.30) ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/.