Niedziela XXV Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
 2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w pon. bł. Władysława z Gielniowa, w śr. św. Wincentego z Paulo, czw. św. Wacława, pt. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sob. św. Hieronima. W poniedziałek o 17.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
 3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00, potem adoracja Pana Jezusa. O 20.00 różaniec i Apel Jasnogórski. Modlić się będziemy o dar pokoju dla świata i naszej ojczyzny.
 4. W środę Msza św. szkolna o 17.00, a w piątek Msza dla młodzieży o 18.00. Po Mszy spotkanie kandydatów do bierzmowania klas II gimnazjum.
 5. W sobotę o 9.30 spotkanie lektorów i ministrantów.
 6. W przyszłą niedzielę dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami dożynek będą parafianie z Czarnowąsów. Suma Dożynkowa o 9.30. Procesja od krzyża przy piekarni.
 7. Kolekta za tydzień będzie na WSD i Kurię w Opolu. Również w przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka hodowców gołębi.
 8. Sakrament chrztu przyjęła Emilia Pawleta. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 9. Niestety nie ma już miejsc na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, już w poniedziałek lista została zamknięta. Pielgrzymów prosimy o dokonanie wpłat do najbliższej środy. Niedokonanie wpłaty oznacza rezygnację, w rezerwie oczekuje 10 osób.
 10. Spotkanie bierzmowańców klas VI i VII w poniedziałek o 18.45.
 11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę do sprzątania prosimy parafian z ul. Krzyżowej.
 12. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka; wt. ? św. Anny /T. Matyszok/; śr. ? św. Rocha /E. Matyszok/; czw. ? św. Elżbiety /M. Knietsch/; pt. ? Wniebowzięcia NMP /H. Kowalska/.
 13. W piątek w Dobrzeniu Wlk. o 19.30 czuwanie dla młodzieży.