Pielgrzymka: Warmia-Mazury-Podlasie

Gietrzwałd ? Święta Lipka ? Różanystok – Sokółka

Termin: 13-15 [Pt. Sb. Nd.]10. 2017

DZIEŃ 1: Piątek – Zbiórka i wyjazd o g. 23:00. Nocny przejazd przez Polskę.

DZIEŃ 2: Sobota – W godzinach porannych przyjazd do Gietrzwałdu, Msza Św., oprowadzanie po Sanktuarium, w którym miały miejsce objawienia Matki Bożej, spacer do źródełka, czas wolny. Około południa przejazd do Świętej Lipki ? nawiedzenie przepięknego sanktuarium maryjnego na Mazurach i krótki koncert organowy. Wieczorem przyjazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 3: Niedziela – Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Różanystok, nawiedzenie Sanktuarium z Cudownym obrazem Matki Bożej. Dalszy przejazd do Sokółki i Msza Św. w Kościele św. Antoniego Padewskiego, nawiedzenie Sanktuarium ? miejsce Cudu Eucharystycznego. Obiad w restauracji i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w późnych godzinach nocnych.

Świadczenia:

– przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, DVD, barek)

– opieka pilota – przewodnika na trasie

– nocleg w hotelu (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami)

– obiadokolacja w pierwszym dniu

– śniadanie i obiad w drugim dniu pielgrzymki

– ubezpieczenie: NNW, KL

Koszt: 360 zł/os. (min. 45 os.); 390zł/os. (min. 40 os.); 420 zł/os. (min. 35 os.)

Bardzo liczę na to, że autobus szybko się zapełni i dzięki temu będzie najniższy koszt, tj. 360 zł. To już chyba ostatnia pielgrzymka w tym roku. Miejsca są bardzo atrakcyjne i piękne. W tym roku przypada 140 Rocznica Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Będziemy też w Sokółce, gdzie miał miejsce cud eucharystyczny. Wybrałem też ostatnie dni tygodnia, by ominąć konieczność brania urlopów.

Zachęcam do zapisywania się.

Ks. Piotr Pierończyk – proboszcz