Niedziela XXIV Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. W Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00.
 2. W liturgii tego tygodnia przeżywamy: w pon. Święto św. Stanisława Kostki, w śr. Wspomnienie św. Męczenników Koreańskich, w czw. święto św. Mateusza, Apostoła i ewangelisty, a w sb. Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
 3. W środę Msza św. szkolna o 17.00. W piątek o 18.00 Msza dla młodzieży. Po Mszy zapraszamy wszystkich rodziców kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum na spotkanie formacyjno-informacyjne.
 4. W sobotę o 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. W sposób szczególny zapraszamy uczniów klas IV. O 10.00 spotkanie wszystkich Marianek, także tych dziewczynek, które pragną wstąpić do Sodalicji Mariańskiej.
 5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała z Siołkowicach. Kolekta za tydzień będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
 6. W zakrystii można nabyć kalendarze rolnicze w cenie 26 zł. Nadal zachęcamy do zakupienia książki o naszej parafii pt. ?Opowieść o Domu Bożym?.
 7. Możemy już zapisywać intencje mszalne na przyszły rok. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy potrzebują modlitwy. Nie zapomnijmy też o rodzinnych rocznicach i jubileuszach małżeńskich.
 8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. Przygotowujemy naszą świątynię do malowania, potem instalacja organów i renowacja prospektu organowego. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom parafialnej pielgrzymki na obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny, zwłaszcza za modlitwę w int. naszej wspólnoty parafialnej. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Małej Panwi.
 9. Wieczorny różaniec: pon. ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/; wt. ? bł. Czesława /P. Cebulla/; śr. ? św. Barbary /M. Panusch/; czw. ? św. Janny Beretty Molla /U. Nowainska/; pt. ? MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/.
 10. Na ostatniej stronie Listu jest informacja dotycząca Pielgrzymki do ważnych i pięknych miejsc świętych (Gietrzwałd, Sokółka, Święta Lipka, Różanystok). Zachęcamy do zapisywania się w zakrystii!
 11. Do wieczności odeszła śp. Klara Gregorczyk, l. 84. RIP