Niedziela XIII Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Tomasza Apostoła, w czwartek bł. Marię Teresę Ledóchowską, a w sobotę św. Jana z Dukli. Od wtorku do czwartku Msze św. sprawowane będą tylko rano o 7.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.
  4. Sakrament chrztu przyjęła Amelia Jagusz. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym. Zapowiedzi przedślubne: I. Denis Panusch z Borek i Paulina Michalczuk z Czarnowąsów; Daniel Pertek z Murowa i Marlena Rak z Czarnowąsów; Piotr Kaczmarczyk z Łęków i Magdalena Bień z Wróblina, Dawid Szynol z Zimnic Wielkich i Jolanta Moczko z Wróblina, II. Dawid Kupilas z Czarnowąsów i Vanessa Cossbau z Chróścic, III. Patryk Mozdzanowski z Opola i Daria Mozdzanowska z Opola; Marek Matyszok z Wróblina i Patrycja Galus z Chróścic; Mateusz Walaszek z Karłowic i Dominika Glomb z Wróblina.
  5. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za kolektę z Uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła na cele Stolicy Apostolskiej i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Herbacianej oraz z ul. Jaśminowej.
  6. Zachęcamy do zapisywania się w zakrystii na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która rozpocznie się 14 sierpnia. Opłata za znaczek i legitymację wynosi 20 zł. Dodatkową opłatę będzie trzeba uiścić za przewóz bagażu.
  7. Do wieczności odeszły: Anna Pasieka ? l. 78 i Klara Blacha ? l. 80. R.I.P.
  8. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 4 lipca o 18.00.
  9. Wieczorny różaniec: Pon – św. Józefa (M. Gallus), Pt – MB Pośredniczki Łask (J. Kijowska).