Niedziela XII Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
 2. W środę przypada 45 rocznica ustanowienia diecezji opolskiej. W okresie wakacji popołudniowe Msze w środę sprawowane będą o 18.00.
 3. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. sprawowane będą o 8.00, 9.30, i 17.00 w kościele parafialnym oraz o 18.30 u św. Anny. Podczas Mszy św. o 9.30 do grona Liturgicznej Służby Ołtarza zostaną przyjęci nowi ministranci. Kolekta w tym dniu będzie na cele Stolicy Apostolskiej.
 4. W sobotę na Mszę o 7.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP.
 5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła w Łubnianach. Kolekta za tydzień będzie na WSD i Kurię w Opolu. Również w przyszłą niedzielę pielgrzymka dzieci na Górę św. Anny.
 6. Zap. przedślubne: I. Mateusz Walaszek z Karłowic i Dominika Glomb z Wróblina, II. Marek Matyszok z Wróblina i Patrycja Galus z Chróścić, Patryk Mozdzanowski z Opola i Daria Mozdzanowska z Opola, Dawid Kupilas z Czarnowąsów i Wanessa Cossbau z Chróścic.
 7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąsów z ul. Liściastej.
 8. Ks. Proboszcz dziękuje za życzenia i modlitwę z ok. rocznicy urodzin.
 9. Są jeszcze do nabycia w zakrystii bilety na koncert siostry Christiny, Sound?n?Grace oraz duetu Basi Kurdej-Szatan z mężem. Odbędzie się 30 czerwca o 19.00 przed katedrą. Cena wejściówki 30 zł. Dochód jest przeznaczony na renowację katedry opolskiej.
 10. Wieczorny różaniec: pon. ? św. Ojca Pio /K. Rippel/ , wt. ? MB Fatimskiej /A. Gondro/; śr. ? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; czw. ? MB Dobrej Rady /D. Jaszczyk/; pt. ? Ducha Świętego /E. Piontek/.
 11. Do wieczności odszedł Werner Komor ? l. 76. R.I.P.
 12. Dzieciom, młodzieży i ich rodzicom życzymy udanych, błogosławionych wakacji. Niech Pan Jezus będzie obecny na wszystkich waszych wakacyjnych szlakach. Wypoczywajcie i wracajcie odnowieni do swoich domów.