Niedziela XXVI Zwykła

  1. Dzisiaj obchodzimy XXVI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
  2. W liturgii wspominamy we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek ? św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, a w sobotę św. Teresę od Dzieciątka Jezus. W pon. o 17.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
  3. We wtorek zapraszamy na Czuwanie Rodzin do kościoła św. Anny. Rozpoczynamy Mszą św. o 18.00, potem adoracja Pana Jezusa. O 20.00 różaniec i Apel Jasnogórski. Będziemy się modlić za rodziny, które oddaliły się od Kościoła.
  4. W środę Msza św. szkolna o 17.00. W piątek Msza młodzieżowa o 18.00. Po Mszy spotkanie bierzmowańców klas III gimnazjum i próba chóru.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Na Mszę o 7.00 zapraszamy czcicieli Matki Bożej i wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. Również w sobotę zapraszamy wieczorem o 17.30 na pierwsze nabożeństwo różańcowe.
  6. W przyszłą niedzielę dziękować będziemy Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami dożynek będą parafianie z Borek. Suma Dożynkowa o 9.30. Procesja od krzyża przy piekarni. Również w przyszłą niedzielę na Górze św. Anny pielgrzymka Hodowców Gołębi.
  7. Sakrament chrztu przyjął Józef Kotowski. Niech Bóg błogosławi jego rodzicom i chrzestnym.
  8. Zap. przedślubna III. Michał Madoń z Opola i Barbara Domaracka z Czarnowąsów.
  9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na budowę kościołów i jako jałmużna postna z całego roku, i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania kła prosimy parafian z Borek z ul. Szkolnej.
  10. Wieczorny różaniec: pon. ? Tercjarze św. Franciszka, wt. ? św. M. Kolbe /J. Waldyra/; śr. ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/; czw. ? św. Kamila /E. Zdzuj/; pt ? św. Elżbiety /M. Knietsch/.