Niedziela XI Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek ? św. Antoniego z Padwy, we wtorek ? bł. Michała Kozala, w środę ? bł. Jolantę i w piątek św. Alberta Chmielowskiego.
  3. W środę Msza szkolna o 17.00, a w piątek Msza młodzieżowa o 18.00. W środę o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I.
  4. W przyszłą niedzielę Parafianie z Krzanowic świętować będą odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 11.00 do kościoła św. Anny. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. 5. 5. Za tydzień kolekta będzie na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Również w przyszłą niedzielę w Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00.
  5. Zapowiedź przedślubna: II. Paulina Pakosz z Opola i Grzegorz Błoński z Czarnowąsów. III. Grzegorz Kowalski z Dobrzenia Wielkiego i Dominika Słota z Dobrzenia Wielkiego.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę wyjątkowo o 10.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina, z ul. Sołtysów.
  7. Wieczorny różaniec: pon. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/; wt, – MB Wspomożycielki Wiernych /E. Wróbel/; śr. ? św. Antoniego /H. Firlus/; czw. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/; pt ? św. Józefa /M. Gallus/